Check Our FeedVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Twitter

2 latka i grill

Opublikowano: 24-03-2014, Kategoria: Rozważania, Komentarze: 2
Share Button

Mój brak czasu sprzed miesiąca okazał się niczym w  porównaniu z tym, co jest teraz. Ale braki postaram się nadrobić i podrzucić tu nowe pomysły.

Ani się obejrzeliśmy, a tu córa skończyła 2 latka. Był tort (według tego przepisu), a rodzina uznała po drugiej już degustacji tego wypieku, że każde kolejne urodziny mają być z tym właśnie tortem.

Tort kokosowy

Niecaly tydzień później zorbiła się przepiękna pogoda, dziecko poszło do ogrodu, z zakamarków pamięci wyłowiło to, co działo się na wakacjach, wskazało palcem właściwe miejsce i zażądało: grillować! Nie sposób było odmówić tak stanowczej osóbce ;)

Rozpoczęcie sezonu grillowego 2014

Najpierw był boczek, po czym tacki wylądowały w koszu na śmieci jako produkt co najmniej słaby. A później przepyszny schab, ale nikt już nie miał siły robic zdjęć ;)

Na drugi dzień pogoda wróciła do poprzedniego stanu, czyli szarości i zaczęła się ciężka praca. Jeszcze po drodze tego dnia były fiołki, nawet udało mi się zrobić kandyzowane, lecz zostały w takim tempie wchłonięte, że niestety nie pokażę Wam zdjęć i nie dam w tym roku przepisu :) Będzie za rok.

Share Button

2 Odpowiedzi do tej pory.

  1. gin pisze:

    Najlepsze życzenia dla córci :)
    A grill też już mi się marzy :)

Napisz komentarz