Check Our FeedVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Twitter

Konkurs

Opublikowano: 11-09-2013, Kategoria: Bez kategorii, Komentarze: 0
Share Button

Zapraszam Was dzisiaj do wzięcia udziału w nowym konkursie realizowanym wspólnie z serwisem Pyszne.pl. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał do wtorku, czyli 17.09.2013 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w najbliższą środę, 18.09.2013 r.

Do wygrania są:

I miejsce bon o wartości 40 zł

II miejsce bon o wartości 30 zł

III miejsce bon o wartości 30 zł

Konkurs

Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie on-line w serwisie Pyszne.pl – w restauracjach posiadających w ofercie płatność on-line i dowożących jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić przed przystąpieniem do konkursu, podając adres dostawy na stronie pyszne.pl.

Serwis Pyszne.pl to możliwość zamówienia jedzenia on-line. W przeciwieństwie do jedzenia na telefon, tutaj nie musicie tłumaczyć nikomu, jaki jest adres dostawy i pytać, czy jedzenie zostanie dostarczone. Po wpisaniu adresu system sam pokazuje, czy możecie skorzystać z oferty on-line i które restauracje zapewnią Wam posiłek.

Zadanie konkursowe:

Wejdź na nasz fanpage i pod postem konkursowym zamieść komentarz z odpowiedzią na pytanie: czy i dlaczego zamawiasz jedzenie on-line? Spośród odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze.

Oczywiście zachęcamy do „lajkowania” odpowiedzi. Zwycięzców poprosimy jedynie o podanie adresów mailowych. Zapraszamy!

Share Button

Napisz komentarz